کدام لیبل پرینتر ؟

کدام لیبل پرینتر؟

کدام لیبل پرینتر ؟

سلام خدمت تمام کاربران و مشتریان عزیز پژواک حساب

دوستان عزیز شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که کدام لیبل پرینتر برای شغل یا فعالیتی که انجام می دهید مناسب است؟

نکته مهم اینست که شغل شما چیست و چقدر در روز یا ماه چاپ برچسب دارید . اگر یک بوتیک هستید که شاید ماهی کمتر از 500 عدد لیبل چاپ خواهید کرد پس بهتر است یک لیبل پرینتر حرارتی که بسیار ارزان است را بخرید و یا فیش پرینتر هایی که تبدیل به لیبل پرینتر حرارتی می شوند مثال لیبل پرینتر و فیش پرینتر دلتا یا لیبل پرینتر حرارتی ایکس پرینتر Xprinter 470 B و..

اما اگر کار شما فروشگاههای متوسطی است که ماهانه ممکن است بین 2000 تا 12000 چاپ لیبل داشته باشید حتما از لیبل پرینتر های ریبون دار استفاده کنید برای مثال : بایامکس Bayamax 300  یا بیانگ  U100  یا بیانگ 3210 ، اگر در کار جواهرات ، طلا یا نقره هستید که باید لیبل دم موشی (شیشه ای ) چاپ کنید ارزانترین مدل لیبل پرینتر ZEC با دو سنسور می باشد .

برخی از هایپر مارکت ها هم فکر می کنند باید لیبل پرینتر تهیه کنند اما باید بدانید که نیازی ندارید چون نزدیک به 90 درصد کالاهای شما دارای برچسب و بارکد می باشند و کافیست برنامه مناسبی داشته باشید تا برای کالاهای وزنی و غیر بارکددار شما امکانات ویژه تدارک دیده باشند.برای مثال برنامه هایپرمارکت پرند (از محصولات حسابداری پرنس) بهترین برنامه برای هایپرمارکت و سوپر مارکت می باشد.

نکته مهم : در بازار بیشترین لیبل پرینتر هایی که موجود است و به فروش می رسد برندهای Bixolon ، Bayamax، SNBC ،ِDelta،ZEC،Xprinter و .. می باشد که از این میان به ترتیب لیبل پرینتر های بیکسولون ، بایامکس ، بیانگ (SNBC) بهترین مارک ها می باشد .

برای کارخانه های بزرگ که روزانه با تیتراژ بالا لیبل چاپ می کنند برند TSC بسیار مناسب است که قیمت آن البته بسیار بالاتر از لیبل پرینتر های معمولی می باشد.

برندهایی مثل Zebra که قبلا در کشور امریکا تولید می شد و چندسالی است که در چین تولید می شود از محبوب ترین لیبل پرینتر های مصرفی ایران بود اما با توجه به تحریم ها و اینکه قطعات آن و خدمات آن در ایران وجود ندارد دردسر ساز می باشد.

نکته روز : لیبل پرینتر بیانگ ال 42 (SNBC L42 ) که قبلا بخاطر قیمت آن که کمی ارزانتر از سایر برندها و مدل ها بود و ریبون 75 متری بر روی آن نصب می شد بیشتر فروخته شده و حتی برای کسانی که بعنوان فروشنده دیجی کالا فعالیت می کردند بیشتر داده شد اما با توجه به نوسان یک میلیونی آن در ماه اخیر به نظر کارشناسان دیگر ارزش خرید ندارد چرا که قبلا به قیمت 3 میلیون و هفت صد تا 4 میلیون فروخته می شد درحالی که دستگاههای که ریبون 300 متری استفاده می کردند و کارایی و عمر بیشتری داشتند یک میلیون گرانتر و به قیمت 4 میلیون و 700  فروخته می شدند و حالا در ماه اخیر این دستگاه به قیمت 5میلیون و 200 قیمت گذاری شده که اصلا ارزش ندارد و با قیمت 4 میلیون و 800  دستگاههای به مراتب بهتر و با کیفیت تر مثل بایامکس را می توان جایگزین آن کرد که هم عمر آنها بیشتر است و هم کیفیت ساخت بالاتری دارند.

 

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید.

09120241120 مهدوی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها